pokoje namysłów

Pokoje

Apartamenty

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa przestronne apartamenty, z wygodną dysponuje sypialnią, salonem oraz łazienką z wanną. W łazience czeka bezpłatny zestaw kosmetyków i ręczniki. Apartamenty posiadają telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i bezpłatną sieć WIFI.

Pokoje dwuosobowe

Posiadamy pokoje dwuosobowe z dwoma łóżkami pojedynczymi, które w razie potrzeby można połączyć i wykorzystać jako duże łóżko podwójne, każdy z pokoi wykorzystać można zarówno jako jedno, jak i dwuosobowy. Wszystkie wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do telewizji kablowej, bezpłatną sieć WIFI i prywatną łazienkę.

Pokoje jednoosobowe

Nasze pokoje jednoosobowe posiadają prywatną łazienkę, w której czekają kosmetyki oraz ręczniki do użytku gościa. W pokoju do dyspozycji oddajemy telewizor z dostępem do telewizji kablowej oraz bezpłatny dostęp do sieci WIFI

Wyposażenie pokoi

TV (kablowa)
bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu
pościel, ręczniki
woda dla gości
nieograniczony dostęp do kącika jadalnego wraz ekspresem do kawy i herbatą

Doba hotelowa zaczyna się o 12:00, a kończy o 11:00 następnego dnia. Oferujemy również Państwu możliwość wykupienia śniadań oraz posiłków serwowanych w naszej restauracji.